Ikonka provozní doba

Veřejné bruslení

   Hokej pro příchozí   

Hokej pro příchozí


ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASŮ

ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASŮ CHL_SEZONA 2019/2020

dendatumhodinač. utk.domácíhosté
úterý25.2.2020:15-21:45253HC CalibraHC LUMIUS
úterý25.2.2021:45-23:15254HC CZLOKOBANDITI
sobota29.2.2009:00-10:30255HC SOLIDA BystřecHC LDM
sobota29.2.2010:30-12:00256HC CZLOKOHC PaPoS
sobota29.2.2012:00-13:30257SudNEtřebaHC Kačeři Kerhartice
sobota29.2.2013:30-15:00258TJ SOKOL ŘETOVÁHPS Osík
sobota29.2.2019:30-21:00259HC ZD Dolní ÚjezdHC Sokol Lhotka
sobota29.2.2021:00-22:30260HC TYPOS Česká TřebováHC KOCOUŘI SKOŘENICE
neděle1.3.2008:30-10:00261HC TEPI tepelná čerpadlaHOSTALEK WERBUNG V
neděle1.3.2021:00-22:30262LOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁ4dox
pondělí2.3.2019:45-21:15263HC LDMHC Sokol Lhotka
pondělí2.3.2021:15-22:45264ADBA Ústí nad OrlicíSkala team
úterý3.3.2020:15-21:45265HC Kačeři KerharticeTJ SOKOL ŘETOVÁ
úterý3.3.2021:45-23:15266HC CalibraHC FLYERS Česká Třebová
pátek6.3.2020:00-21:30267HC SOLIDA BystřecHC ZD Dolní Újezd
pátek6.3.2021:30-23:00268HPS OsíkHC CZLOKO
sobota7.3.2009:00-10:30269HC KOCOUŘI SKOŘENICESudNEtřeba
sobota7.3.2019:30-21:00270BANDITIHC TYPOS Česká Třebová
sobota7.3.2021:00-22:30271TUROVÁCI PodlesíHC Calibra
neděle8.3.2021:00-22:30272Skala teamHC RYDO Česká Třebová
pondělí9.3.2019:45-21:15273HC FLYERS Česká TřebováHC LUMIUS
pondělí9.3.2021:15-22:45274HC CZLOKOHC Kačeři Kerhartice
úterý10.3.2020:15-21:45275HC ZD Dolní ÚjezdHC TŘEBOVICE
úterý10.3.2021:45-23:15276HC PaPoSHC KOCOUŘI SKOŘENICE
pátek13.3.2020:00-21:30277TJ SOKOL ŘETOVÁHC TYPOS Česká Třebová
pátek13.3.2021:30-23:00278PROPLAST Ústí nad OrlicíADBA Ústí nad Orlicí
sobota14.3.2009:00-10:30279HC PaPoSHPS Osík
sobota14.3.2016:30-18:00280HC LUMIUSTUROVÁCI Podlesí
sobota14.3.2018:00-19:30281HC TŘEBOVICEHC SOLIDA Bystřec
sobota14.3.2019:30-21:00282HC Sokol LhotkaHC FLYERS Česká Třebová
sobota14.3.2021:00-22:30283SudNEtřebaBANDITI
neděle15.3.2008:30-10:00
neděle15.3.2010:00-11:30284TJ SOKOL ŘETOVÁHC KOCOUŘI SKOŘENICE
neděle15.3.2011:30-13:00285HOSTALEK WERBUNG V4dox
neděle15.3.2021:00-22:30286LOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁSkala team
pondělí16.3.2019:45-21:15287HC TEPI tepelná čerpadlaADBA Ústí nad Orlicí
pondělí16.3.2021:15-22:45288HC TŘEBOVICEHC FLYERS Česká Třebová
úterý17.3.2020:15-21:45289HC LDMTUROVÁCI Podlesí
úterý17.3.2021:45-23:15228HC PaPoSHC TYPOS Česká Třebová
sobota21.3.2019:00-20:30290HC RYDO Česká TřebováHC TEPI tepelná čerpadla
sobota21.3.2020:30-22:002914doxPROPLAST Ústí nad Orlicí
neděle22.3.2008:30-10:00292HC TYPOS Česká TřebováSudNEtřeba
neděle22.3.2010:00-11:30293HC Sokol LhotkaHC SOLIDA Bystřec
neděle22.3.2011:30-13:00294BANDITITJ SOKOL ŘETOVÁ
neděle22.3.2021:00-22:30295ADBA Ústí nad OrlicíHOSTALEK WERBUNG V
pondělí23.3.2019:45-21:15296HC TŘEBOVICEHC Calibra
pondělí23.3.2021:15-22:45297HC LDMHC ZD Dolní Újezd
úterý24.3.2020:15-21:45298HC KOCOUŘI SKOŘENICEHC CZLOKO
úterý24.3.2021:45-23:15299HC Kačeři KerharticeHC PaPoS
pátek27.3.2018:00-19:30300PROPLAST Ústí nad OrlicíLOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁ
pátek27.3.2019:30-21:00VYHLÁŠENI VÝSLEDKŮ CHL 2019-2020