Ikonka provozní doba

Veřejné bruslení
Neděle, 1. listopad
ZRUŠENO

   Hokej pro příchozí   

27.10 

9:00 - 10:15

Hokej pro příchozí


27.10 

9:00 - 10:15

ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASŮ

ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASŮ CHL_SEZONA 2020/2021

dendatumhodinač. utk.domácíhosté
pondělí14.9.2020:00-21:301TUROVÁCI PodlesíHC Sokol Lhotka
pondělí14.9.2021:30-23:002BANDITIHC PaPoS
úterý15.9.2020:15-21:453ADBA Ústí nad OrlicíHC RYDO Česká Třebová
úterý15.9.2021:45-23:154HC CalibraHC LDM
sobota19.9.2009:00-10:305SudNEtřebaHC Rieter Ústí nad Orlicí
sobota19.9.2010:30-12:006HC TYPOS Česká TřebováHC CZLOKO
sobota19.9.2012:00-13:307HC FLYERS Česká TřebováHC SOLIDA Bystřec
sobota19.9.2013:30-15:008Skala team4dox
sobota19.9.2016:30-18:009HC Sokol LhotkaHC Calibra
sobota19.9.2018:00-19:3010HC LUMIUSSTARMON
sobota19.9.2019:30-21:0011PROPLAST Ústí nad OrlicíHOSTALEK WERBUNG V
sobota19.9.2021:00-22:3012HC KOCOUŘI SKOŘENICEHPS Osík
neděle20.9.2016:30-18:0013TUROVÁCI PodlesíHC ZD Dolní Újezd
neděle20.9.2018:00-19:3014BANDITIHC Kačeři Kerhartice
neděle20.9.2021:00-22:3015HC TEPI tepelná čerpadlaLOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁ
pondělí21.9.2020:00-21:3016HOSTALEK WERBUNG VHC RYDO Česká Třebová
pondělí21.9.2021:30-23:0017HC Rieter Ústí nad OrlicíHC CZLOKO
úterý22.9.2020:15-21:4518HC LDMHC LUMIUS
úterý22.9.2021:45-23:1519HC ZD Dolní ÚjezdHC FLYERS Česká Třebová
sobota26.9.2013:30-15:0020HC SOLIDA BystřecTUROVÁCI Podlesí
sobota26.9.2016:30-18:0021SudNEtřebaHC PaPoS
sobota26.9.2018:00-19:3022HC TYPOS Česká TřebováHPS Osík
sobota26.9.2019:30-21:00234doxHC TEPI tepelná čerpadla
sobota26.9.2021:00-22:3024LOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁADBA Ústí nad Orlicí
neděle27.9.2021:00-22:3025PROPLAST Ústí nad OrlicíSkala team
pondělí28.9.2019:45-21:1526HC Kačeři KerharticeHC KOCOUŘI SKOŘENICE
pondělí28.9.2021:15-22:3027HPS OsíkBANDITI
úterý29.9.2020:15-21:4528STARMONHC LDM
úterý29.9.2021:45-23:1529HC LUMIUSHC Sokol Lhotka
sobota3.10.2009:00-10:3030HC FLYERS Česká TřebováTUROVÁCI Podlesí
sobota3.10.2010:30-12:0031HPS OsíkHC Kačeři Kerhartice
sobota3.10.2012:00-13:3032Skala teamHOSTALEK WERBUNG V
sobota3.10.2013:30-15:0033HC PaPoSHC TYPOS Česká Třebová
sobota3.10.2016:30-18:0034HC KOCOUŘI SKOŘENICEBANDITI
sobota3.10.2018:00-19:3035ADBA Ústí nad Orlicí4dox
sobota3.10.2019:30-21:0036HC CalibraHC SOLIDA Bystřec
sobota3.10.2021:00-22:3037HC CZLOKOSudNEtřeba
neděle4.10.2021:00-22:3038HC TEPI tepelná čerpadlaPROPLAST Ústí nad Orlicí
pondělí5.10.2021:15-22:4539HC ZD Dolní ÚjezdHC Calibra
úterý6.10.2020:15-21:4540HC Sokol LhotkaSTARMON
úterý6.10.2021:45-23:1541HC RYDO Česká TřebováLOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁ
sobota10.10.2009:00-10:3042HC SOLIDA BystřecHC LUMIUS
sobota10.10.2010:30-12:0043HC KOCOUŘI SKOŘENICESudNEtřeba
sobota10.10.2012:00-13:3044HC ZD Dolní ÚjezdSTARMON
sobota10.10.2013:30-15:0045HC CZLOKOBANDITI
sobota10.10.2016:30-18:0046HC LDMHC Sokol Lhotka
sobota10.10.2018:00-19:3047HC CalibraHC FLYERS Česká Třebová
sobota10.10.2019:30-21:0048HC Kačeři KerharticeHC TYPOS Česká Třebová
sobota10.10.2021:00-22:3049HC PaPoSHC Rieter Ústí nad Orlicí
neděle11.10.2008:30-10:00
neděle11.10.2010:00-11:3050HOSTALEK WERBUNG VLOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁ
neděle11.10.2011:30-13:0051Skala teamHC TEPI tepelná čerpadla
neděle11.10.2021:00-22:30524doxHC RYDO Česká Třebová
pondělí12.10.2020:00-21:3053HPS OsíkSudNEtřeba
pondělí12.10.2021:30-23:0054PROPLAST Ústí nad OrlicíADBA Ústí nad Orlicí
úterý13.10.2020:15-21:4555STARMONHC SOLIDA Bystřec
úterý13.10.2021:45-23:1556HC PaPoSHC KOCOUŘI SKOŘENICE