Ikonka provozní doba

Veřejné bruslení
Středa, 22. září
17:30 - 18:45

Sobota, 25. září
15:00 - 16:15

Neděle, 26. září
13:00 - 14:15

   Hokej pro příchozí   

25.9. 

10:30 - 12:00

26.9. 

16:30 - 18:00

6.10. 

9:00 - 10:15

14.10 

9:00 - 10:15

Hokej pro příchozí


25.9. 

10:30 - 12:00

26.9. 

16:30 - 18:00

6.10. 

9:00 - 10:15

14.10 

9:00 - 10:15

ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASŮ 2021/2022

dendatumhodinač. utk.domácíhosté
sobota11.9.2118:00-19:3022HPS OsíkHC TYPOS Česká Třebová
sobota11.9.2119:30-21:0023HC Kačeři KerharticeHC KOCOUŘI SKOŘENICE
pondělí13.9.2120:15-21:451PROPLAST Ústí nad OrlicíHC ZD Dolní Újezd
pondělí13.9.2121:45-23:152HC TEPI tepelná čerpadlaHWV
úterý14.9.2120:15-21:453HC RYDO Česká TřebováLOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁ
úterý14.9.2121:45-23:154TUROVÁCI PodlesíHC Sokol Lhotka
sobota18.9.219:00-10:305HC Rieter Ústí nad OrlicíHC Kačeři Kerhartice
sobota18.9.2110:30-12:006BANDITIHPS Osík
sobota18.9.2112:00-13:307HC TYPOS Česká TřebováHC PaPoS
sobota18.9.2113:30-15:008SudNEtřebaHC CZLOKO
sobota18.9.2116:30-18:0012HC ZD Dolní ÚjezdLOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁ
sobota18.9.2118:00-19:3010ADBA Ústí nad Orlicí4dox
sobota18.9.2119:30-21:0011HC LUMIUSSTARMON
sobota18.9.2121:00-22:30
neděle19.9.2121:00-22:30
pondělí20.9.2120:15-21:45134doxHC RYDO Česká Třebová
pondělí20.9.2121:45-23:1514HC CalibraHC LDM
úterý21.9.2120:15-21:4515HPS OsíkHC KOCOUŘI SKOŘENICE
úterý21.9.2121:45-23:1516HC PaPoSBANDITI
sobota25.9.219:00-10:3017HC SOLIDA BystřecSTARMON
sobota25.9.2110:30-12:0018HC LDMHC LUMIUS
sobota25.9.2112:00-13:3019HWVADBA Ústí nad Orlicí
sobota25.9.2113:30-15:0020PROPLAST Ústí nad OrlicíHC TEPI tepelná čerpadla
sobota25.9.2119:30-21:0021HC Sokol LhotkaHC Calibra
sobota25.9.2121:00-22:3024HC Rieter Ústí nad OrlicíBANDITI
neděle26.9.2121:00-22:30
pondělí27.9.2120:15-21:4525HC FLYERS Česká TřebováTUROVÁCI Podlesí
pondělí27.9.2121:45-23:1526HC PaPoSSudNEtřeba
úterý28.9.2120:15-21:4527HC ZD Dolní Újezd4dox
úterý28.9.2121:45-23:1528STARMONHC LDM
pátek1.10.2120:00-21:3029HC SOLIDA BystřecHC LDM
pátek1.10.2121:30-23:0030LOMAX ČESKÁ TŘEBOVÁ4dox
sobota2.10.219:00-10:3031HC TEPI tepelná čerpadlaHC ZD Dolní Újezd
sobota2.10.2110:30-12:0032HC KOCOUŘI SKOŘENICEHC Rieter Ústí nad Orlicí
sobota2.10.2112:00-13:3033SudNEtřebaHPS Osík
sobota2.10.2113:30-15:0034BANDITIHC Kačeři Kerhartice
sobota2.10.2119:30-21:0035HC CZLOKOHC PaPoS
sobota2.10.2121:00-22:3036HC CalibraHC FLYERS Česká Třebová
neděle3.10.2116:15-17:4537HC Sokol LhotkaSTARMON
neděle3.10.2117:45-19:1538TUROVÁCI PodlesíHC SOLIDA Bystřec
pondělí4.10.2120:15-21:4539ADBA Ústí nad OrlicíPROPLAST Ústí nad Orlicí
pondělí4.10.2121:45-23:1540HC RYDO Česká TřebováHWV
úterý5.10.2120:15-21:4541HC LUMIUSHC Sokol Lhotka
úterý5.10.2121:45-23:1542HC CZLOKOHC TYPOS Česká Třebová