Ikonka provozní doba

Veřejné bruslení
Středa, 28. září
10:00 - 11:15

Sobota, 1. října
15:00 - 16:15

Neděle, 2. října
13:00 - 14:15

   Hokej pro příchozí   

29.9. 

13:30 - 15:00

Hokej pro příchozí


29.9. 

13:30 - 15:00

Rozlosování zápasů 2022/2023

datumhodinač. utk.domácí hostéskorepoznámka
12.9.2220:15 - 21:451STARMONHC CZLOKO9 : 1
12.9.2221:45 - 23:152SudNEtřebaHC Kačeři Kerhartice8 : 6
13.9.2220:15 - 21:453HC CALIBRAHC RYDO Česká Třebová7 : 2
13.9.2221:45 - 23:154HC TYPOS Česká TřebováHC LDM9 : 4
16.9.2220:30 - 22:005Adba Ústí nad OrlicíHOSTALEK W V7 : 6SN
16.9.2222:00 - 23:306HC LUMIUSHC SOLIDA Bystřec4 : 1
17.9.2209:00 - 10:307BANDITIHC PaPoS10 : 2
17.9.2212:00 - 13:309HC KOCOUŘI SkořeniceHPS Osík7 : 6
17.9.2213:30 - 15:0010PROPLAST Ústí nad OrlicíHC FLYERS Česká Třebová7 : 1
17.9.2220:30 - 22:0011HC ZD Dolní Újezd4dox2 : 3SN
18.9.2210:00 -11:3013STARMONSudNEtřeba9 : 3
18.9.2211:30 - 13:0014HC SOLIDA BystřecHC CALIBRA3 : 6
19.9.2220:15 - 21:4515HC PaPoSHC TYPOS Česká Třebová0 : 3
19.9.2221:45 - 23:1516HC RYDO Česká TřebováLOMAX Česká Třebová4 : 10
20.9.2220:15 - 21:4517HC Kačeři KerharticeBANDITI1 : 4
24.9.2213:30 - 15:0019HC FLYERS Česká TřebováHC LUMIUS
24.9.2220:45 - 22:1520Adba Ústí nad OrlicíPROPLAST Ústí nad Orlicí5 : 12
25.9.2221:00 - 22:308LOMAX Česká TřebováTUROVÁCI Podlesí1 : 3
26.9.2220:15 - 21:4521HC LDMHC KOCOUŘI Skořenice2 : 11
26.9.2221:45 - 23:1522HPS OsíkHC Rieter Ústí nad Orlicí
27.9.2220:15 - 21:4523TUROVÁCI PodlesíHC ZD Dolní Újezd0 : 4
27.9.2221:45 - 23:1524HOSTALEK W V4dox2 : 5
1.10.2216:30 - 18:0025HC Rieter Ústí nad OrlicíHC LDM
1.10.2218:00 - 19:3026BANDITISTARMON
1.10.2219:30 - 21:0027SudNEtřebaHC CZLOKO
2.10.2207:30 - 09:0029HC TYPOS Česká TřebováHC Kačeři Kerhartice
2.10.2209:00 - 10:3030PROPLAST Ústí nad OrlicíHOSTALEK W V
2.10.2216:15 - 17:4531LOMAX Česká TřebováHC SOLIDA Bystřec
2.10.2217:45 - 19:1532HC ZD Dolní ÚjezdHC RYDO Česká Třebová
3.10.2220:15 - 21:45334doxTUROVÁCI Podlesí
3.10.2221:45 - 23:1534HC LUMIUSAdba Ústí nad Orlicí
4.10.2220:15 - 21:4535HC CALIBRAHC FLYERS Česká Třebová
4.10.2221:45 - 23:1536HC KOCOUŘI SkořeniceHC PaPoS
7.10.2220:00 - 21:3037PROPLAST Ústí nad OrlicíHC LUMIUS
8.10.2219:15 - 20:4539HOSTALEK W VTUROVÁCI Podlesí
8.10.2220:46 - 22:1540HC CZLOKOHPS Osík
9.10.2216:15 - 17:4541HC SOLIDA BystřecHC ZD Dolní Újezd
9.10.2217:45 - 19:1542HC FLYERS Česká TřebováLOMAX Česká Třebová
10.10.2220:15 - 21:4543STARMONHC TYPOS Česká Třebová
10.10.2221:45 - 23:1544HC PaPoSHC Rieter Ústí nad Orlicí
11.10.2220:15 - 21:4545HC RYDO Česká Třebová4dox
11.10.2221:45 - 23:1546Adba Ústí nad OrlicíHC CALIBRA
14.10.2220:00 - 21:3047LOMAX Česká TřebováAdba Ústí nad Orlicí
14.10.2221:30 - 23:0048SudNEtřebaBANDITI
15.10.2209:15 - 10:4549HC Kačeři KerharticeHC KOCOUŘI Skořenice
15.10.2219:15 - 20:4551HC CALIBRAPROPLAST Ústí nad Orlicí
15.10.2220:45 - 22:15524doxHC SOLIDA Bystřec
16.10.2208:30 - 10:00
16.10.2210:00 -11:3053HC ZD Dolní ÚjezdHC FLYERS Česká Třebová
16.10.2211:30 - 13:0054HC LUMIUSHOSTALEK W V
16.10.2216:15 - 17:4555HPS OsíkHC LDM
16.10.2217:45 - 19:1556TUROVÁCI PodlesíHC RYDO Česká Třebová
17.10.2220:15 - 21:4557BANDITIHC CZLOKO
17.10.2221:45 - 23:1558HC TYPOS Česká TřebováSudNEtřeba
18.10.2220:15 - 21:4559HC Rieter Ústí nad OrlicíHC Kačeři Kerhartice
18.10.2221:45 - 23:1560HC KOCOUŘI SkořeniceSTARMON
21.10.2220:00 - 21:3012HC SOLIDA BystřecTUROVÁCI Podlesí
21.10.2221:30 - 23:0018PROPLAST Ústí nad OrlicíLOMAX Česká Třebová
22.10.2213:15 - 14:4528SudNEtřebaHC KOCOUŘI Skořenice
22.10.2216:30 - 18:0038HC PaPoSHPS Osík
22.10.2218:00 - 19:3050BANDITIHC TYPOS Česká Třebová
22.10.2219:30 - 21:0061HC FLYERS Česká Třebová4dox
22.10.2221:00 - 22:3062HC CZLOKOHC LDM
23.10.2208:30 - 10:00
23.10.2210:00 -11:3063HC LUMIUSHC CALIBRA
23.10.2211:30 - 13:0064Adba Ústí nad OrlicíHC ZD Dolní Újezd
23.10.2216:15 - 17:4565HOSTALEK W VHC RYDO Česká Třebová
23.10.2217:45 - 19:1566STARMONHC Rieter Ústí nad Orlicí
24.10.2220:15 - 21:4567HC KOCOUŘI SkořeniceBANDITI
24.10.2221:45 - 23:1568TUROVÁCI PodlesíHC FLYERS Česká Třebová
25.10.2220:15 - 21:4569HPS OsíkHC Kačeři Kerhartice
25.10.2221:45 - 23:1570HC LDMHC PaPoS
28.10.2220:00 - 21:3071HC TYPOS Česká TřebováHC CZLOKO
28.10.2221:30 - 23:0072HC CALIBRAHOSTALEK W V
29.10.2209:30 - 11:0073HC Rieter Ústí nad OrlicíSudNEtřeba
29.10.2211:00 - 12:3074HC ZD Dolní ÚjezdPROPLAST Ústí nad Orlicí
29.10.2216:30 - 18:00
29.10.2218:00 - 19:30754doxAdba Ústí nad Orlicí
29.10.2219:30 - 21:0076HC Kačeři KerharticeHC LDM
29.10.2221:00 - 22:3077LOMAX Česká TřebováHC LUMIUS
30.10.2209:00 - 10:30
31.10.2220:15 - 21:4578HC RYDO Česká TřebováHC SOLIDA Bystřec
31.10.2221:45 - 23:1579STARMONHPS Osík
1.11.2220:15 - 21:4580HC CZLOKOHC PaPoS
1.11.2221:45 - 23:1581BANDITIHC Rieter Ústí nad Orlicí
5.11.2213:30 - 15:0082HOSTALEK W VHC SOLIDA Bystřec
5.11.2219:15 - 20:4583HC CALIBRALOMAX Česká Třebová
5.11.2220:45 - 22:1584Adba Ústí nad OrlicíTUROVÁCI Podlesí
7.11.2220:15 - 21:4585HC LUMIUSHC ZD Dolní Újezd
7.11.2221:45 - 23:1586HC TYPOS Česká TřebováHC KOCOUŘI Skořenice
8.11.2220:15 - 21:4587HC FLYERS Česká TřebováHC RYDO Česká Třebová
8.11.2221:45 - 23:1588HC PaPoSHC Kačeři Kerhartice
11.11.2220:00 - 21:3089PROPLAST Ústí nad Orlicí4dox
11.11.2221:30 - 23:0090LOMAX Česká TřebováHOSTALEK W V
12.11.2209:30 - 11:0091HC Rieter Ústí nad OrlicíHC TYPOS Česká Třebová
12.11.2211:00 - 12:3092HC KOCOUŘI SkořeniceHC CZLOKO
12.11.2216:30 - 18:0093HPS OsíkSudNEtřeba
12.11.2218:00 - 19:3094HC LDMSTARMON
12.11.2219:30 - 21:0096HC SOLIDA BystřecHC FLYERS Česká Třebová
13.11.2208:30 - 10:0095TUROVÁCI PodlesíPROPLAST Ústí nad Orlicí
14.11.2220:15 - 21:4597HC RYDO Česká TřebováAdba Ústí nad Orlicí
14.11.2221:45 - 23:1598HC ZD Dolní ÚjezdHC CALIBRA
15.11.2220:15 - 21:45994doxHC LUMIUS
15.11.2221:45 - 23:15100HC CZLOKOHC Kačeři Kerhartice
18.11.2220:00 - 21:30101HOSTALEK W VHC FLYERS Česká Třebová
18.11.2221:30 - 23:00102PROPLAST Ústí nad OrlicíHC RYDO Česká Třebová
19.11.2209:00 - 10:30103Adba Ústí nad OrlicíHC SOLIDA Bystřec
19.11.2210:30 - 12:00104LOMAX Česká TřebováHC ZD Dolní Újezd
19.11.2219:15 - 20:45105HC LUMIUSTUROVÁCI Podlesí
19.11.2220:45 - 22:15106HC CALIBRA4dox