Ikonka provozní doba

Veřejné bruslení
Středa, 28. února
17:30 - 18:45

Sobota, 2. března
15:00 - 16:15

Neděle, 3. března
13:00 - 14:15

   Hokej pro příchozí   

4.3. 

13:30 - 14:45

Hokej pro příchozí


4.3. 

13:30 - 14:45

Rozlosování zápasů 2022/2023 3.část

dendatumhodinač. utk.domácíhostéskorepoznámka
pondělí6.2.2220:15 - 21:45199Adba Ústí nad OrlicíHC ZD Dolní Újezd8 : 0
úterý7.2.2220:15 - 21:45201TUROVÁCI PodlesíHC RYDO Česká Třebová7 : 5
úterý7.2.2221:45 - 23:15202STARMONHC TYPOS Česká Třebová5 : 7
pátek10.2.2320:00 - 21:30203SudNEtřebaHPS Osík3 : 2SN
pátek10.2.2321:30 - 23:00204HC SOLIDA BystřecHC KOCOUŘI Skořenice1 : 2
sobota11.2.2311:30 - 13:00205HC Rieter Ústí nad OrlicíHC CZLOKO7 : 3
sobota11.2.2313:00 - 14:30206HC LDMHC Kačeři Kerhartice5 : 6
sobota11.2.2319:30 - 21:00207BANDITIHC PaPoS8 : 7
sobota11.2.2321:00 - 22:30208HC CALIBRAPROPLAST Ústí nad Orlicí2 : 11
neděle12.2.2308:30 - 10:00209HOSTALEK W V4dox6 : 3
neděle12.2.2310:00 - 11:30210LOMAX Česká TřebováHC FLYERS Třebovice5 : 4
pondělí13.2.2320:15 - 21:45211HC LUMIUSHC ZD Dolní Újezd3 : 4SN
pondělí13.2.2321:45 - 23:15212HPS OsíkTUROVÁCI Podlesí2 : 5
úterý14.2.2320:15 - 21:45213STARMONSudNEtřeba3 : 4
úterý14.2.2321:45 - 23:15214HC TYPOS Česká TřebováHC RYDO Česká Třebová4 : 6
pátek17.2.2321:30 - 23:002164doxLOMAX Česká Třebová2 : 1
pondělí20.2.2320:15 - 21:45218HC CZLOKOHC Kačeři Kerhartice1 : 4
pondělí20.2.2321:45 - 23:15219HC PaPoSHC LDM11 : 5
úterý21.2.2320:15 - 21:45220PROPLAST Ústí nad OrlicíHC LUMIUS9 : 2
úterý21.2.2321:45 - 23:15221HC Rieter Ústí nad OrlicíBANDITI6 : 2
pátek24.2.2320:00 - 21:30222Adba Ústí nad OrlicíHC CALIBRA5 : 0KONTUMACE!!!
pátek24.2.2321:30 - 23:00223HOSTALEK W VHC KOCOUŘI Skořenice2 : 6
sobota25.2.2309:00 - 10:30224HC FLYERS Třebovice4dox3 : 2
sobota25.2.2310:30 - 12:00225SudNEtřebaHC TYPOS Česká Třebová2 : 4
sobota25.2.2319:30 - 21:00226BANDITIHC CZLOKO5 : 0KONTUMACE!!!
sobota25.2.2321:00 - 22:30227LOMAX Česká TřebováHC SOLIDA Bystřec4 : 5
pondělí27.2.2320:15 - 21:45228TUROVÁCI PodlesíSTARMON2 : 4
pondělí27.2.2321:45 - 23:15229HC LDMHC Rieter Ústí nad Orlicí8 : 1
úterý28.2.2320:15 - 21:45230HC RYDO Česká TřebováHPS Osík9 : 4
úterý28.2.2321:45 - 23:15231HC Kačeři KerharticeHC PaPoS12 : 1
pátek3.3.2320:00 - 21:30215HC KOCOUŘI SkořeniceHC FLYERS Třebovice5 : 2
sobota4.3.2316:30 - 18:00233HC ZD Dolní ÚjezdHC CALIBRA2 : 3
sobota4.3.2318:00 - 19:30234TUROVÁCI PodlesíHC TYPOS Česká Třebová4 : 5SN
sobota4.3.2319:30 - 21:00235HC CZLOKOHC PaPoS6 : 5
pondělí6.3.2319:00 - 20:30236HC RYDO Česká TřebováSudNEtřeba5 : 7
pondělí6.3.2320:30 - 22:00237HPS OsíkSTARMON0 : 5KONTUMACE!!!
úterý7.3.2320:15 - 21:45238HC Rieter Ústí nad OrlicíHC Kačeři Kerhartice0 : 5KONTUMACE!!!
úterý7.3.2318:45 - 20:15239BANDITIHC LDM5 : 3
pátek10.3.2320:00 - 21:30240PROPLAST Ústí nad OrlicíAdba Ústí nad Orlicí3 : 4SN
pátek10.3.2321:30 - 23:00241LOMAX Česká TřebováHC KOCOUŘI Skořenice5 : 2
sobota11.3.2309:00 - 10:302424doxHC SOLIDA Bystřec4 : 3
sobota11.3.2310:30 - 12:00243HC FLYERS TřeboviceHOSTALEK W V4 : 2
sobota11.3.2316:30 - 18:00244HC TYPOS Česká TřebováHPS Osík5 : 0KONTUMACE!!!
sobota11.3.2318:00 - 19:30245HC LDMHC CZLOKO2 : 4
sobota11.3.2319:30 - 21:00246HC Kačeři KerharticeBANDITI5 : 8
neděle12.3.2310:00 - 11:30247SudNEtřebaTUROVÁCI Podlesí3 : 2
neděle12.3.2311:30 - 13:00248HC PaPoSHC Rieter Ústí nad Orlicí0 : 6
neděle12.3.2319:30 - 21:00200HC CALIBRAHC LUMIUS7 : 4
pondělí13.3.2319:00 - 20:30249HC KOCOUŘI Skořenice4dox5 : 0
pondělí13.3.2320:30 - 22:00250HC ZD Dolní ÚjezdPROPLAST Ústí nad Orlicí3 : 15
úterý14.3.2318:45 - 20:15251STARMONHC RYDO Česká Třebová7 : 2
pátek17.3.2320:00 - 21:30254HOSTALEK W VLOMAX Česká Třebová6 : 4
pátek17.3.2321:30 - 23:00255HC SOLIDA BystřecHC FLYERS Třebovice0 : 4
neděle19.3.2316:30 - 18:00217HC SOLIDA BystřecHOSTALEK W V2 : 5
úterý21.3.2318:45 - 20:15232HC LUMIUSAdba Ústí nad Orlicí6 : 11