Ikonka provozní doba

Veřejné bruslení
Středa, 28. února
17:30 - 18:45

Sobota, 2. března
15:00 - 16:15

Neděle, 3. března
13:00 - 14:15

   Hokej pro příchozí   

4.3. 

13:30 - 14:45

Hokej pro příchozí


4.3. 

13:30 - 14:45

Rozlosování zápasů 2023/2024 1.část

dendatumhodinač. utk.domácíhostéskorepoznámka
pondělí11.9.2320:00 - 21:301HC CALIBRALOMAX Česká Třebová4 : 5SN
pondělí11.9.2321:30 - 23:002HC RYDO Česká TřebováHC Rieter Ústí nad Orlicí4 : 3
úterý12.9.2320:15 - 21:453STARMONHC PaPoS17 : 2
úterý12.9.2321:45 - 23:154HC ZD Dolní Újezd4dox3 : 4SN
sobota16.9.2319:00 - 20:305SudNEtřebaHC LDM8 : 2
neděle17.9.2308:30 - 10:007HC KOCOUŘI SkořeniceHC FLYERS Třebovice3 : 2SN
neděle17.9.2310:00 - 11:308TUROVÁCI PodlesíHC CZLOKO5 : 0KONTUMACE
neděle17.9.2311:30 - 13:009HPS Osík HC Kačeři Kerhartice4 : 3
pondělí18.9.2320:00 - 21:3010HC LUMIUSK VETERANS0 : 5
pondělí18.9.2321:30 - 23:0011LOMAX Česká TřebováHC ZD Dolní Újezd4 : 3SN
úterý19.9.2320:15 - 21:4512HC LDMSTARMON0 : 3
úterý19.9.2321:45 - 23:1513HC TYPOS Česká TřebováSudNEtřeba3 : 5
pátek22.9.2320:00 - 21:30144doxHC LUMIUS1 : 2
pátek22.9.2321:30 - 23:0015K VETERANSHC KOCOUŘI Skořenice1 : 8
sobota23.9.2316:30 - 18:0016HC SOLIDA BystřecHC CALIBRA3 : 10
sobota23.9.2318:00 - 19:3017Adba Ústí nad OrlicíPROPLAST Ústí nad Orlicí1 : 4
sobota23.9.2319:30 - 21:0018HC Rieter Ústí nad OrlicíHPS Osík 7 : 0
sobota23.9.2321:00 - 22:3019HC CZLOKOHC RYDO Česká Třebová1 : 7
neděle24.9.2308:30 - 10:0020HC PaPoSTUROVÁCI Podlesí1 : 8
neděle24.9.2311:30 - 13:0022HC FLYERS TřeboviceK VETERANS7 : 2
pondělí25.9.2320:00 - 21:3023HC LUMIUSLOMAX Česká Třebová3 : 4SN
pondělí25.9.2321:30 - 23:0024HC Kačeři KerharticeHC Rieter Ústí nad Orlicí2 : 6
úterý26.9.2320:15 - 21:4525HC KOCOUŘI Skořenice4dox3 : 0
úterý26.9.2321:45 - 23:1526HPS Osík HC CZLOKO2 : 5
sobota30.9.2309:00 - 10:3027HC CALIBRAAdba Ústí nad Orlicí5 : 0KONTUMACE
sobota30.9.2310:30 - 12:0028HC ZD Dolní ÚjezdHC SOLIDA Bystřec5 : 1
sobota30.9.2312:00 - 13:3029TUROVÁCI PodlesíHC LDM8 : 1
sobota30.9.2313:30 - 15:0030HC RYDO Česká TřebováHC PaPoS14 : 0
sobota30.9.2319:15 - 20:4531HC CZLOKOHC Kačeři Kerhartice0 : 5KONTUMACE
sobota30.9.2320:45 - 22:1532LOMAX Česká TřebováHC KOCOUŘI Skořenice3 : 4SN
pondělí2.10.2320:15 - 21:45334doxHC FLYERS Třebovice1 : 4
pondělí2.10.2321:45 - 23:1534SudNEtřebaSTARMON4 : 1
úterý3.10.2320:15 - 21:4535Adba Ústí nad OrlicíHC ZD Dolní Újezd3 : 0
úterý3.10.2321:45 - 23:1536HC LDMHC RYDO Česká Třebová4 : 7
pátek6.10.2320:00 - 21:3037HC SOLIDA BystřecHC LUMIUS1 : 3
pátek6.10.2321:30 - 23:0038PROPLAST Ústí nad OrlicíHC CALIBRA7 : 5
sobota7.10.2316:30 - 18:0039HC PaPoSHPS Osík 2 : 1
sobota7.10.2318:00 - 19:3040HC FLYERS TřeboviceLOMAX Česká Třebová1 : 7
sobota7.10.2319:30 - 21:0041K VETERANS4dox5 : 4
sobota7.10.2321:00 - 22:3042HC TYPOS Česká TřebováTUROVÁCI Podlesí4 : 7
neděle8.10.2308:45 - 10:156PROPLAST Ústí nad OrlicíHC SOLIDA Bystřec6 : 3
pondělí9.10.2320:15 - 21:4543HC Kačeři KerharticeHC PaPoS5 : 2
pondělí9.10.2321:45 - 23:1544HC LUMIUSAdba Ústí nad Orlicí2 : 4
úterý10.10.2320:15 - 21:4545HC RYDO Česká TřebováHC TYPOS Česká Třebová3 : 6
úterý10.10.2321:45 - 23:1546HC Rieter Ústí nad OrlicíHC CZLOKO3 : 2SN
sobota14.10.2312:00 - 13:3047HC ZD Dolní ÚjezdPROPLAST Ústí nad Orlicí4 : 21
sobota14.10.2313:30 - 15:0048TUROVÁCI PodlesíSudNEtřeba1 : 3
sobota14.10.2319:15 - 20:4549HPS Osík HC LDM4 : 11
sobota14.10.2320:45 - 22:1550HC KOCOUŘI SkořeniceHC SOLIDA Bystřec4 : 2
neděle15.10.2310:00 - 11:3051HC CALIBRAK VETERANS8 : 2
neděle15.10.2311:30 - 13:0052HC TYPOS Česká TřebováHC PaPoS7 : 2
neděle15.10.2316:15 - 17:4553Adba Ústí nad OrlicíLOMAX Česká Třebová7 : 6
neděle15.10.2317:45 - 19:1554STARMONHC Rieter Ústí nad Orlicí5 : 3
pondělí16.10.2320:15 - 21:4555HC LUMIUSHC KOCOUŘI Skořenice2 : 4
pondělí16.10.2321:45 - 23:1556TUROVÁCI PodlesíHC Kačeři Kerhartice5 : 6
úterý17.10.2320:15 - 21:4557SudNEtřebaHC CZLOKO4 : 1
úterý17.10.2321:45 - 23:1558HC RYDO Česká TřebováHPS Osík 6 : 5
sobota21.10.2313:15 - 14:4521STARMONHC TYPOS Česká Třebová5 : 0KONTUMACE
sobota21.10.2316:30 - 18:0059HC PaPoSHC Rieter Ústí nad Orlicí3 : 8
sobota21.10.2318:00 - 19:3060PROPLAST Ústí nad Orlicí4dox9 : 3
sobota21.10.2319:30 - 21:0061HC ZD Dolní ÚjezdHC FLYERS Třebovice6 : 2
sobota21.10.2321:00 - 22:3062HC LDMHC Kačeři Kerhartice4 : 6
neděle22.10.2316:15 - 17:4563LOMAX Česká TřebováK VETERANS2 : 6
neděle22.10.2317:45 - 19:1564Adba Ústí nad OrlicíHC KOCOUŘI Skořenice6 : 2
pondělí23.10.2320:15 - 21:4565HC TYPOS Česká TřebováHPS Osík 6 : 5
pondělí23.10.2321:45 - 23:1566SudNEtřebaHC RYDO Česká Třebová5 : 0KONTUMACE
úterý24.10.2320:15 - 21:4567HC CALIBRAHC ZD Dolní Újezd8 : 3
úterý24.10.2321:45 - 23:1568HC SOLIDA BystřecHC FLYERS Třebovice0 : 9
středa25.10.2320:30 - 22:0069STARMONTUROVÁCI Podlesí2 : 1
pátek27.10.2320:00 - 21:3070HC Rieter Ústí nad OrlicíHC LDM8 : 3
sobota28.10.2309:00 - 10:3071PROPLAST Ústí nad OrlicíHC LUMIUS6 : 5
sobota28.10.2310:30 - 12:0072HC Kačeři KerharticeHC TYPOS Česká Třebová2 : 3
sobota28.10.2312:00 - 13:3073HC FLYERS TřeboviceAdba Ústí nad Orlicí2 : 8
sobota28.10.2313:30 - 15:0074HC CZLOKOHC PaPoS4 : 3SN
sobota28.10.2319:15 - 20:4575K VETERANSHC SOLIDA Bystřec8 : 4
neděle29.10.2321:00 - 22:3076HPS Osík SudNEtřeba3 : 7
pondělí30.10.2320:15 - 21:4577HC RYDO Česká TřebováSTARMON2 : 3
pondělí30.10.2321:45 - 23:1578HC CALIBRAHC KOCOUŘI Skořenice4 : 2
úterý31.10.2320:15 - 21:4579HC Rieter Ústí nad OrlicíTUROVÁCI Podlesí0 : 5
úterý31.10.2321:45 - 23:15804doxLOMAX Česká Třebová1 : 5
pátek3.11.2320:00 - 21:3081HC ZD Dolní ÚjezdHC LUMIUS6 : 2
pátek3.11.2321:30 - 23:0082HC KOCOUŘI SkořenicePROPLAST Ústí nad Orlicí2 : 4
sobota4.11.2319:15 - 20:4583HC SOLIDA Bystřec4dox4 : 3
sobota4.11.2320:45 - 22:1584Adba Ústí nad OrlicíK VETERANS6 : 10
pondělí6.11.2320:15 - 21:4585HC LDMHC CZLOKO4 : 3SN
pondělí6.11.2321:45 - 23:1586STARMONHPS Osík 5 : 0KONTUMACE
úterý7.11.2320:15 - 21:4587SudNEtřebaHC Kačeři Kerhartice6 : 1
úterý7.11.2321:45 - 23:1588TUROVÁCI PodlesíHC RYDO Česká Třebová5 : 3
pátek10.11.2320:00 - 21:3089HC CZLOKOSTARMON2 : 3
pátek10.11.2321:30 - 23:0090HC TYPOS Česká TřebováHC Rieter Ústí nad Orlicí8 : 0
sobota11.11.2312:00 - 13:3091HC KOCOUŘI SkořeniceHC ZD Dolní Újezd3 : 1
sobota11.11.2313:30 - 15:0092HPS Osík TUROVÁCI Podlesí1 : 4
sobota11.11.2316:30 - 18:0093PROPLAST Ústí nad OrlicíHC FLYERS Třebovice5 : 0KONTUMACE
sobota11.11.2318:00 - 19:3094HC PaPoSHC LDM12 : 4
sobota11.11.2319:30 - 21:0095HC Kačeři KerharticeHC RYDO Česká Třebová4 : 6
sobota11.11.2321:00 - 22:3096HC LUMIUSHC CALIBRA3 : 6
neděle12.11.2316:15 - 17:4597LOMAX Česká TřebováHC SOLIDA Bystřec17 : 2
neděle12.11.2317:45 - 19:1598HC Rieter Ústí nad OrlicíSudNEtřeba5 : 7
pondělí13.11.2320:15 - 21:45994doxAdba Ústí nad Orlicí0 : 3
pondělí13.11.2321:45 - 23:15100HC FLYERS TřeboviceHC CALIBRA0 : 7
úterý14.11.2320:15 - 21:45101HC CZLOKOHC TYPOS Česká Třebová0 : 4
úterý14.11.2321:45 - 23:15102HC Kačeři KerharticeSTARMON1 : 6
pátek17.11.2320:00 - 21:301034doxHC CALIBRA5 : 7
pátek17.11.2321:30 - 23:00104K VETERANSPROPLAST Ústí nad Orlicí4 : 5
sobota18.11.2310:30 - 12:00105HC PaPoSSudNEtřeba1 : 5
sobota18.11.2319:15 - 20:45107HC LDMHC TYPOS Česká Třebová3 : 16
sobota18.11.2320:45 - 22:15108HC SOLIDA BystřecAdba Ústí nad Orlicí4 : 12
neděle19.11.2310:00 - 11:30109K VETERANSHC ZD Dolní Újezd5 : 3
neděle19.11.2311:30 - 13:00110LOMAX Česká TřebováPROPLAST Ústí nad Orlicí5 : 6SN
neděle19.11.2319:30 - 21:00106HC FLYERS TřeboviceHC LUMIUS4 : 3SN